forbot
Товариство з обмеженою відповідальність "ЕДЕМ"
+38 (098) 004-46-33
  • Товариство з обмеженою відповідальність "ЕДЕМ"
  • Каталог товаров
  • Грунтуюча фарба 20л ПРІМУС 45 У
Грунтуюча фарба 20л ПРІМУС 45 У
  • Грунтуюча фарба 20л ПРІМУС 45 У

Грунтуюча фарба 20л ПРІМУС 45 У

В наличии
550 UAH
Бренд:Прімус
Описание
Застосування:

Фарба грунтуюча «ПРІМУС» 45 У - призначена для попередньої обробки поверхонь з метою їх зміцнення та підготовки основи по нанесенню декоративних штукатурок. Фарба грунтуюча застосовується по поверхнях з бетону, цементно-вапняних поверхнях, гіпсокартону, азбестоцементу, силікатної та керамічної цегли, систем теплоізоляції фасадів.

Підготовка поверхні:
Основа повинна бути міцною, сухою, без видимих пошкоджень. Перед проведенням грунтуючих робіт поверхню очистити від пилу та різних забруднень. Шари, що відстають, старі покриття та масляні забруднення ретельно видалити. Місця, вражені грибком, очистити і обробити антисептичною ґрунтовкою «ПРІМУС». При необхідності тріщини та нерівності поверхні зашпаклювати сумішшю «ПРІМУС»64 Ф.

Спосіб застосування:
Вміст ємкості потрібно ретельно розмішати міксером. Для ручного нанесення грунтуючої фарби використовують малярні валики або щітки. Температура повітря та поверхні повинна бути не менше, ніж + 5 ºС. Час висихання грунтуючої фарби залежить від температури навколишнього середовища. Повне висихання - 4 год. При температурі
+ 20 ºС та вологості повітря 60%. По закінченню малярних робіт інструменти вимити водою.

Розхід:
Витрати грунтуючої фарби «ПРІМУС» 45 У - 0,2 г/м².

УВАГА !
При проведенні робіт температура повітря та основи повинна бути + 5 ºС - + 25 ºС. не рекомендується нанесення матеріалу при дуже активному сонці, підвищеній вологості. Не допускається проведення зовнішніх робіт під час атмосферних опадів. Поверхню оберігати прямого сонячного проміння, дощу і вітру до повного висихання грунтуючої фарби.
Виробник не несе відповідальності за неправильне та неякісне виконання робіт.

Термін придатності:
12 місяців від дати виготовлення вказаній на упаковці. При умові зберігання в фірмовій герметичній упаковці при температурі +5ºС - +25ºС.

Характеристики:
Бренд:Прімус
Информация актуальна: 23.02.2018

Подробнее

Грунтуюча фарба 20л ПРІМУС 45 У от компании Товариство з обмеженою відповідальність "ЕДЕМ", Киеве (Украина). Купить Грунтуюча фарба 20л ПРІМУС 45 У со склада. Цена, фото, условия доставки. Звоните!