forbot
Товариство з обмеженою відповідальність "ЕДЕМ"
+38 (098) 004-46-33
  • Товариство з обмеженою відповідальність "ЕДЕМ"
  • Каталог товаров
  • Клей на основі ПВА EUROMIX D3 2.5кг
Клей на основі ПВА EUROMIX D3 2.5кг
  • Клей на основі ПВА EUROMIX D3 2.5кг

Клей на основі ПВА EUROMIX D3 2.5кг

В наличии
189 UAH
Бренд:Прімус
Описание

Професійний однокомпонентний, середньої водостійкості універсальний клей "D3" виготовлений на основі модифікованої дисперсії полівінілацетату із класом водостійкості D3.
Водостійкість
Висока надійність склеювання
При висиханні утворює прозорий шов
Ідеально підходить для дерева, паперу, картону, тканини.
Призначення:
Продукт призначений для склеювання у холодному вигляді деревини, столярних плит, дошок, інших дерев'яних виробів між собою, а також з деякими пластиковими компонентами і тканинами. Клей може застосовуватись для склеювання паперу, картону, шкіри. Підтверджена водостійкість класу сполучення D3 дозволяє використання клею в середині приміщень у місцях, де спостерігається короткий вплив стікаючої води чи утворення конденсату, також в приміщеннях з високою відносною вологістю. Клей також можна використовувати назовні у місцях, де немає безпосереднього контакту з водою.
Властивості:
Водостійка, непрозора речовина рідкої консистенції, без сторонніх включень. Екологічно чистий продукт. Після висихання утворює надійний прозорий шов. Клей придатний для гарячого та холодного склеювання. При зберіганні не розшаровується.
Підготовка основи: Видалити крихкі ділянки поверхні. Елементи, що підлягають склеюванню, рекомендується очистити від пилу, бруду та жирних плям.
Спосіб застосування:
Перед початком виконання робіт вміст упаковки ретельно вимішати. На одну із поверхонь нанести клей тонким шаром (пензлем, валиком або шпателем із дрібним зубком). Елементи, що з'єднуються, слід притиснути один до одного та утримувати так приблизно 10-15 хвилин. Залишки клею видалити вологою тканиною. Інструменти очистити водою одразу після закінчення роботи.
Температура повітря у приміщенні: +15°С-+25°С
Вологість повітря у приміщенні: 50
% -70%
Витрати при одношаровому покритті: 80-150г/м²
Час висихання: 1 година
Заходи безпеки:
У разі потрапляння клею на шкіру та в очі, слід промити їх великою кількістю води із милом та, за потреби, звернутися до лікаря.
Умови зберігання:
Зберігати в оригінальній герметичній упаковці при температурі повітря від +5°С до +20°С
у недоступних для дітей місцях.
Термін зберігання:
12 місяців від дати виготовлення.
Утилізацію здійснювати згідно із вимогами чинних норм.
Дата виготовлення вказана на упаковці.
Номер парії відповідає даті виготовлення.
Виробник не несе відповідальності за нецільове використання препарату

Характеристики:
Бренд:Прімус
Информация актуальна: 23.02.2018

Подробнее

Клей на основі ПВА EUROMIX D3 2.5кг от компании Товариство з обмеженою відповідальність "ЕДЕМ", Киеве (Украина). Купить Клей на основі ПВА EUROMIX D3 2.5кг со склада. Цена, фото, условия доставки. Звоните!